Наш телефон: 097 169 49 67
 

Відставка Голови Держрибагентства Яреми Коваліва

30.08.2017 на засіданні Кабінету Міністрів України постановою №587-р було погоджено відставку Голови Держрибагентства Ярема Коваліва. Він обіймав посаду з 17.04.2015.

За час його перебування на посаді в Держрибагентстві було здійснено ряд реформ, які визначили європейський вектор розвитку для українського рибного господарства. Так, запущено та працює 19 управлінь рибоохоронного патруля. Промисловий вилов риби почав виходити з тіні, що демонструють показники вилову 2016 і 2017 рр. Завершується робота з європейцями над системою дистанційного моніторингу промислового вилову риби, триває електронізація галузі. Крім того, розроблено законопроекти про сертифікат походження риби, Фонд підтримки розвитку рибного господарства, підвищення відповідальності за порушення правил рибальства. В рази спрощено систему видачі дозволів на промвилов риби. Рибна галузь вперше отримає фінансову підтримку в рамках кредиту ЄІБ на 400 млн євро, а океанічний рибопромисловий флот через 18 років збитковості вперше приніс державі майже 40 млн грн.

Ще одним важливим проектом, що перебуває на фінальній стадії розробки є якісно нові та сучасні Правила любительського і спортивного рибальства, над якими відомство працює разом з громадськими активістами рибної галузі.

Було також розпочато співробітництво з міжнародними партнерами – в частині співпраці та технічної допомоги з Естонією та Норвегією, угоди із ГКРС ФАО щодо першої в Україні програми «Технічна допомога для ведення відповідального рибальства і сталої аквакультури» (наукові дослідження Чорного моря, розробка електронних систем контролю вилову у морі, тренінги для рибоохоронного патруля).

На цьому ж засіданні КМУ, постановою №588-р від 30.08.2017 функції Голови Держрибагентства, до призначення у встановленому законодавством порядку Голови Держрибагентства, тимчасово покладено на заступника Голови Держрибагентства Андрія Кравченко.

Джерело: сайт Держрибагенства України http://darg.gov.ua

 
 

Share this Post 
 
 
 

Add a comment

required

required

optional