Наш телефон: 097 169 49 67
 

Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення умов ведення аквакультури) (05.09.2018)

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення умов ведення аквакультури)» (далі – проект Закону України) Державне агентство рибного господарства України робить оголошення про його публікацію.

Повний пакет документів до проекту Закону України розміщено на офіційних веб-сайтах Міністерства аграрної політики та продовольства України: www.minagro.gov.ua (розділ «Регуляторна політика» підрозділ «Проекти регуляторних актів – Проекти Законів України») та Державного агентства рибного господарства України: www.darg.gov.ua (розділ «Діяльність» підрозділ «Проекти документів – Проекти регуляторних актів»).

Суттєва роль у підготовці цих документів належить фахівцям нашої асоціації.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту Закону України у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Державне агентство рибного господарства України (вул. Січових Стрільців, буд. 45-А, м. Київ, 04053), e-mail: akva@darg.gov.ua.

Міністерство аграрної політики та продовольства України (вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001), e-mail: info@minagro.gov.ua.

Державна регуляторна служба України (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011), e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Відповідальний виконавець: Бойко Андрій Федорович, головний спеціаліст відділу аквакультури та відтворення водних біоресурсів Управління організації рибальства, аквакультури та наукового забезпечення галузі, тел. 484-63-50.

 

Tags:

 

Share this Post 
 
 
 

Add a comment

required

required

optional