Наш телефон: 097 169 49 67
 

Міжнародний семінар в Італії

19-22 лютого в італійському місті Порденоне відбулася міжнародна виставка- семінар  «Workshop on Aquaculture farmers and farmer organizations: Promoting good practices to boost responsible aquaculture» та засідання  General Fisheries Commission for the Mediterranean (GFCM), організовані ФАО. У роботі семінару прийняла участь Президент асоціації «Українська аквакультурна спільнота» пані Антоніна Мрук. Вона виступила з доповіддю-презентацією про стан аквакультури в Україні.  

На засіданні були представлені презентації країн західної Європи, країн середземноморського регіону та Африки.  Основна  тема – сталий розвиток аквакультури, здоров’я риб та важливість і значимість громадських фахових  організацій  та об’єднань у зростанні об’ємів аквакультури у світі та забезпечення споживача  якісною рибною продукцією.

Доповідачі  представили презентації про національні досягнення та передовий досвід у розвитку прісноводної та морської аквакультури. Необхідно відзначити, що вплив фахових громадських організацій  у країнах Європи  вагомий, а їхні уряди дослуховуються до потреб виробників, задіяних в аквакультурі. У кожній презентації було підкреслено пріоритет захисту вітчизняного виробника.

 
 

Share this Post 
 
 
 

Add a comment

required

required

optional