Наш телефон: 097 169 49 67
 

Лист-зацікавленість від USAID/Chemonics

Шановні колеги,

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку * (надалі іменується “AГРО”), що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл (надалі іменується “Кімонікс”), пропонує власникам господарств, що займаються вирощуванням аквакультур (риби у відкритих водоймах, риби у закритих водоймах, двостулкових молюсків – мідій та устриць, ракоподібних) взяти участь в конкурсі на впровадження пілотних моделей розвитку.

Цільовими областями діяльносі програми АГРО є переважно південні та східні області України, зокрема Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська і Черкаська області.

Для впровадження таких пілотних моделей протягом періода грудня 2020 – жовтня 2021 років передбачається залучення іноземного спеціаліста, який буде надавати свої рекомендації для вдосконалення діяльності господарства, впровадження інноваційних технологій, аналізу впроваджень та надання рекомендацій подальшого розвитку.

Окрім того, дані пілотні господарства зможуть взяти участь в конкурсі на співфінансування впровадження інноваційних технологій вирощування аквакультури, який планує впроваджувати Програма АГРО.

В свою чергу, відібрані пілотні господарства мають бути готовими до проведення тренінгів на їх базі (прийому груп учасників), які будуть організовані та проведені Програмою АГРО з метою поширення передового досвіду, впровадження інноваційних технологій в аквакультурі серед малих та середніх фермерських та приватних господарств України. З кожним з відібраних господарств буде підписана відповідна угода на впровадження демонстраційної діяльності.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь в даному конкурсі, запрошуємо Вас заповнити анкетну форму, що наведена нижче, та переслати її до 10 вересня 2020 року на адресу електронної пошти: vkarpenko@chemonics.com. Після отримання анкети, Вас буде повідомлено про подальшу діяльність програми АГРО в цьому напрямку. Відповідно до корпоративних норм, компанія Кімонікс буде використовувати отриману інформацію тільки для власної діяльності, а всі оприлюднення або розповсюдження інофрмації будуть здійснюватися тільки в узагальненій формі.

Анкетна форма господарства, яке зацікавлено взяти участь в конкурсі на впровадження пілотних моделей розвитку.

  1. Організаційно – правова форма та назва суб’єкта підприємницької діяльності
  1. Місце розташування суб’єкта підприємницької діяльності.
  1. ПІБ та координати контактної особи.
  1. Основні напрями діяльності суб’єкта підприємницької діяльності (короткий опис господарства та види аквакультури).
  • Які ключові проблеми розвитку Вашого господарства Ви бачите.
  • Які нові технології Ви би хотіли впровадити і який ефект від їх впровадження Ви очікуєте?
  • Чи є готовність Вашого господарства фінансувати впровадження таких інноваційних технологій.
  • Яку кошторисну вартість Ви оцінюєте для впровадження таких технологій та джерела фінансування:
Власні ресурси, грнНеобхідні кредитні або інвестиційні ресурси, грнВсього, грн
   
  • Інша  інформація щодо переваг створення пілотної моделі на базі Вашого господарства.

* AГРО – це п’ятирічний проект, що фінансується USAID і реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета проекту АГРО – прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Цілі проекту АГРО:

•     Підвищення продуктивності та покращення доступу до ринку в цільових ланцюгах створення вартості

•     Покращення ключових допоміжних функцій

•     Вдосконалення норм і положень у сільськогосподарському секторі

Як наслідок, проект АГРО збільшить доходи сільськогосподарських малих і середніх підприємств (МСП) і їхній доступ до фінансування, створить справедливий і прозорий ринок сільськогосподарських земель (земельна реформа), що зменшить корупцію в аграрному секторі.

Крім того, наскрізними пріоритетами проекту АГРО будуть: боротьба проти корупції, динамічне навколишнє середовище, гендерна рівність і соціальна інклюзія (GESI), залучення приватного сектору, рух до самодостатності, а також співпраця, навчання та адаптація (CLA).

 
 

Share this Post 
 
 
 

Add a comment

required

required

optional